hatalskacommunication

HATALSKA COMMUNICATION

Patrycja Hatalska
/założycielka

Po kilkunastu latach pracy na stanowisku dyrektora marketingu dla największych marek, zdecydowałam o założeniu własnej agencji, dającej mi możliwość pracy nie tylko z branżą fashion i lifestylową, które są mi bardzo dobrze znane, ale pozwoli poszerzyć horyzonty o inne kategorie produktów. I tak też się stało.

Jako strateg i ekspert w zakresie marketingu i PR, komunikacji i zintegrowanych działań 360 stopni doskonale rozumiem potrzeby moich Klientów w budowaniu wizerunku i pozycji rynkowej ich marek. Przez 10 lat skutecznie zarządzałam markami VRG S.A. – jednej z największych grup retailowych w Polsce (Vistula, Wólczanka), a wcześniej także W.KRUK. Byłam związana również z branżą farmaceutyczną oraz FMCG.

Uwielbiamy kreować… marki, kampanie i kontent. To nasza pasja. 

Jesteśmy agencją butikową, oferującą pełny zakres usług związanych z marketingiem, komunikacją i public relation. Przygotowujemy krótko i długoterminowe strategie, które pomagają naszym Klientom zwiększyć przychody. Dzięki kompetencjom zespołu i wieloletniemu doświadczeniu w marketingu, jesteśmy w stanie osiągnąć niemożliwe. Mamy głowy pełne pomysłów, z pasją podchodzimy do każdej marki, poszukując dla niej takich rozwiązań, które zaskoczą konkurencję i sprawią, że ludzie ją pokochają.  

Zależy nam, aby dużo i tylko pozytywnie mówiono o markach, którymi się zajmujemy. Dlatego wiemy jak ważne jest indywidualne podejście i dostosowanie specjalnie skrojonej kompozycji działań i komunikacji dla każdej z nich.

Gwarantujemy, że podniesiemy obecność Twoich produktów od internetu, mediów społecznościowych, poprzez telewizję, radio,  aż po publikacje drukowane.

W zakresie naszych działań leży przygotowywanie koncepcji nowego produktu aż po wprowadzenie go na rynek.

Tworzymy, kreujemy, produkujemy, analizujemy i badamy rynki oraz zachowania konsumentów, bo chcemy dostarczać kompleksowe i najlepsze usługi naszym Klientom